ABSOLWENTKI KURSU

ABSOLWENCI KURSU CZYTANIA DUSZY

Magdalena Gołdahalo@magdalenagolda.com+48 22 122 81 62
Monika Los monika@mowaduszy.comSkype: monika@mowaduszy.com
Anna Korkuśinfo@annakorkus.com
Izabela Krawczykiza@mockobiety.pl
Katarzyna Sobczyk
Katarzyna Zawadowskakatarzynaz660@gmail.comSkype: katarzyna.zawadowska
Iwona Marciniakiwonasoulmate@gmail.com
Anita Szabokontakt@anitaszabo.com 
Iwona Skrzypuleciwonaskrzypulec@gmail.com+48 505 868 133
Alina Michałkiewicz +48 602 630 799
Beata Stasiak beata.s.1969@wp.pl+44 751 45 17 599
Patrycjapatiga@wp.pl+48 503 313 747
Renata Wojnarowskarwojnarowska@gmail.com+48 608 365 523
Daria Szewczenko+48 790 249 240

Wszystkie wymienione osoby wyraziły zgodę na umieszczenie swoich danych na tej stronie zgodnie z RODO.
W każdym momencie możesz zażądać usunięcia swoich danych ze strony, wysyłając w tej sprawie mail na adres biuro@zdrowadusza.com

Top