Home / Warsztaty

WarsztatyWARSZTATY „CZYTANIE DUSZY – DROGA DO SERCA”

WARSZAWA

19-20 października  2019 r.

Jeżeli masz wątpliwości co do tego, w którą stronę ruszyć, jaką masz obrać
drogę, jeżeli czujesz się przytłoczony codziennym życiem, jeżeli w Twoim życiu powtarzają się wciąż te same schematy w pracy, w związku, jeżeli chciałbyś nawiązać kontakt ze sobą samym, ze swoją intuicją i sercem – te warsztaty są dla Ciebie.

Czytanie duszy jest techniką pozwalającą na odczyt informacji istotnych dla
osoby czytanej, przekazywaną przez Wyższą Jaźń (bądź Duszę). Informacje te mogą dotyczyć obecnej sytuacji, powtarzających się schematów, przekonań, ważnych relacji, planu duszy, wskazówek co do dalszej drogi oraz odpowiedzi na różne pytania.

Zgłębienie tej techniki ma ogromne benefity w życiu codziennym. Rozwijamy dzięki temu swoją intuicję, uczymy się słuchać siebie, jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć inne osoby i ich potrzeby oraz z większą łatwością rozwiązywać pojawiające się problemy w życiu codziennym.

Podczas warsztatu będziemy się uczyć tej techniki głównie poprzez praktykę, a więc uzyskamy odpowiedzi na pytania takie, jak:

– Jakie jest obecnie największe moje wyzwanie?

– Którą drogę mam obrać?

– Jakie zadania moja dusza obrała?

– Jakie są moje mocne strony i talenty?

– Jakie przekonania rządzą moim postępowaniem?

– Jak inni mnie postrzegają?

– Jak wyglądają najważniejsze dla mnie relacje?

– Co mogę zrobić, aby je poprawić?

Opinie uczestników:

Polecam z całego serca warsztaty „czytania” u Ireny. Prowadząca jest wrażliwa, spontaniczna, szczera i spójna. Bardzo troskliwie opiekuje się podczas zajęć uczestnikami. Umiejętności nabyte na tym kursie przydają mi się codziennie zarówno w życiu prywatnym jak i w mojej pracy. Myślę, że to najlepsze warsztaty, na jakich byłam w swoim życiu.
Efekty, których doświadczam przekroczyły po wielokroć moje oczekiwania.
Prowadząca ma prawdziwy talent i dar, którym z radością dzieli się z innymi ludźmi.
Atmosfera na zajęciach jest wspaniała, jest zarówno przestrzeń na śmiech, jak i na łzy.
Lesława Jaworowska

Brakuje mi słów, by wyrazić, jak dużo dały mi warsztaty „Czytania”. Oprócz teorii i technik, które były przekazane we wręcz lekki sposób do odbioru sercem, a nie logiką, upajałam się niesamowicie cudowną atmosferą warsztatów i poznawaniem siebie podczas praktycznych zajęć. Te dni były intensywne, ale przypływ lekkości, rozszerzenie „widzenia” i mocniejszy kontakt z sobą oraz ze wszechświatem kompensuje wszystko. Dziękuje Ci, Ireno! Dziękuje, że jesteś! 🙂
Agnieszka Osteris

Warsztaty dają możliwość przebywania w niesamowitej energii, wśród pięknych ludzi. Jestem bardzo wdzięczny Irenie, za możliwość pozyskania bardzo cennych informacji na temat czytania duszy, właściwie w ramach przypomnienia sobie, kim się na prawdę jest i czego się naprawdę chce. Warsztaty były zwięzłe i na temat. Bez zbędnych ćwiczeń :D. Zdecydowanie polecam! Piękne przeżycie i możliwość rozwinięcia swoich skrzydeł! 🙂
Janek

Szczerze polecam warsztaty u Irenki… to wrażliwy, mądry i kochający Anioł. Weekend spędzony w przyjaznym gronie, gdzie łzy zmieniały się w śmiech… Irenka, dziękuję za zrozumienie, cenne rady, wiele mądrych słów, za cuda które pojawiają się w moim życiu, za to, że nie boję się marzyć. Chciałam podziękować również grupie uczestników, że dane mi było spotkać Was na swojej drodze, za piękny czas i ogromne wsparcie.
Dziękuję z całego serca…
Mała Ania

Warsztat był dla mnie bardzo ważnym doświadczeniem, prawdziwym, poruszającym, wzruszającym i do samego dna. Poznałam cudownych ludzi, a Irenka, w sposób naturalnie piękny i autentyczny stworzyła niesamowity klimat współpracy na poziomie duchowego porozumienia. Różnorodność emocji, od płaczu, smutku, złości do radosnego śmiechu w magiczny sposób uświadomiła mi w jakim momencie się znajduję i w którym kierunku warto zmierzać. Irenko, Dziękuję Dziękuję Dziękuję
Kasia Królikowska

Warsztaty z czytania u Irenki to niesamowita przygoda, która zaowocowała rozwojem własnych możliwości . Wzięłam udział w warsztatach, aby nauczyć się słuchać siebie i swojej intuicji. Otrzymałam znacznie więcej niż to, po co przyszłam. Nim się zdążyłam zorientować miałam „w rękach” wskazówki co do swojej dalszej drogi, wskazanie, co mnie trzyma w miejscu i nie pozwala pójść dalej oraz najważniejsze: wiarę i zaufanie we własną intuicję. Teraz widzę nie tylko oczami 🙂
Ania Strąg

Od kiedy obejrzałam wywiad z Irenką na NTV (Niezależna Telewizja) wiedziałam, że chcę wziąć udział w jej warsztatach i dowiedzieć się
więcej na temat czytania duszy. Od jakiegoś czasu dużo zastanawiałam się na temat duszy i bardzo chciałam mieć lepszą z nią relację oraz umieć odczytywać jej podszepty oraz wskazówki. Zupełnie zaskoczyła mnie informacja jaką usłyszałam w wywiadzie, że można się nauczyć czytania duszy. To było jak olśnienie. To tego można się nauczyć? Do tej pory myślałam, że tylko osoby posiadające szczególny dar mogą kontaktować się z duszą i odczytywać jej wskazówki, że albo się ma taki dar albo nie, i nie jest to wiedza dostępna dla zwykłej osoby takiej jaką jestem. Po tym wywiadzie to bardzo czekałam kilka miesięcy na te warsztaty.

Irenka prowadzi warsztaty w niewielkich ok.10-cio osobowych
grupach i dzięki temu każdy ma okazję wypowiedzieć się, podzielić się
wrażeniami czy zadać pytania. Nigdy wcześniej na żadnych warsztatach nie czułam się tak wysłuchana i zaopiekowana. Irenka prowadzi warsztaty w ustrukturyzowany sposób, który bardzo mi się podobał bo widać było, że wszystko ma dobrze przemyślane, przygotowane i każdy krok w logiczny sposób prowadzi do następnego, cegiełka po cegiełce budując podstawy na których czytanie duszy może się odbyć. Warsztaty czytania duszy to duże przeżycie bo spotyka się swoich przewodników duchowych, poznaje przestrzeń swojego serca, robi się pierwsze w życiu czytania. Irenka pokazuje jak ważne w czytaniu duszy jest zaufanie do samego siebie i przewodników.

Chciałabym wspomnieć jeszcze o jednej rzeczy, a mianowicie o innych uczestnikach warsztatów. Pierwszy raz czułam, że jestem w grupie osób, które mają podobne zainteresowania oraz, że rozumiemy się prawie bez słów. Jakbym odnalazła ludzi o podobnym światopoglądzie chociaż bardzo różnych historiach osobistych. Zwykle nie czuję się bardzo komfortowo na warsztatach czy szkoleniach gdzie nikogo nie znam, a tutaj pomimo tego, że widziałam te osoby pierwszy raz to miałam wrażenie, że znamy się od dawna i był we mnie swego rodzaju spokój i mogłam się skoncentrować na samych warsztatach. Prawdę mówiąc, nie mogę się doczekać następnych warsztatów!

Joanna G.
P.S. Bufet kawowy był przesmaczny i w ilościach nie do przejedzenia!

Prowadząca: Irena Ustinović

Zajmuję się zgłębieniem techniki czytania duszy od 7 lat, w tym czasie
przeprowadziłam parę tysięcy sesji czytania.

Z przyjemnością się podzielę swoim doświadczeniem na warsztacie.

Termin:  19-20 października

Miejsce: Warszawa, dokładny adres będzie przesłany na maila uczestników

sobota 10:00- 19:00 (z przerwą na obiad)

niedziela 10:00-18:00 (z przerwą na obiad)

Koszt udziału: 750 zł

ilość miejsc ograniczona ( max 12 osób)!

ZAPISY NA ZAJĘCIA:

Irena Ustinović, tel.: 607 514 514, email: irena.ustinowicz@gmail.com

Aby zapisać się na warsztat zadzwoń lub napisz maila, podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, a następnie wpłać zaliczkę, która gwarantuje Ci udział w zajęciach. Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność wpłat.

Rezerwacja miejsca następuje przez zgłoszenie telefoniczne lub mailowe i wpłatę 200 PLN zaliczki.

Nr konta:
Irena Ustinovic

89 1140 2004 0000 3902 4656 4851
Zaliczka za niewykorzystaną rezerwację nie będzie zwracana.

W przypadku nie odbycia się warsztatu zaliczki podlegają zwrotowi.

Top