ABSOLWENTKI

Poniżej znajdziesz namiary na osoby, które po skonczeniu kursu wyraziły chęć umieszczenia tutaj swoich danych.
Jeśli masz ochotę umówić się na sesję, skorzystaj z poniższej listy

Kasia Kowalska
kasia.s.kowalska@gmail.com +35 386 896 3098
Patrycja Szlosek Wani szyszuchna@gmail.com + 48 516 856 374
Magdalena Gołda halo@magdalenagolda.com +48 22 122 81 62
Monika Los monika@tylkodobraenergia.pl Skype: monika@mowaduszy.com
Anna Korkuś info@annakorkus.com  
Izabela Krawczyk iza@mockobiety.pl  
Katarzyna Sobczyk    
Katarzyna Zawadowska katarzynaz660@gmail.com Skype: katarzyna.zawadowska
Iwona Marciniak iwonasoulmate@gmail.com  
Anita Szabo kontakt@anitaszabo.com   
Iwona Skrzypulec iwonaskrzypulec@gmail.com +48 505 868 133
Alina Michałkiewicz   +48 602 630 799
Beata Stasiak beata.s.1969@wp.pl +44 751 45 17 599
Patrycja patiga@wp.pl +48 503 313 747
Renata Wojnarowska rwojnarowska@gmail.com +48 608 365 523
Daria Szewczenko   +48 790 249 240
Anna Kincel anna@soulbyaurora.com +48 722 39 86 86

Wszystkie wymienione osoby wyraziły zgodę na umieszczenie swoich danych na tej stronie zgodnie z RODO.
W każdym momencie możesz zażądać usunięcia swoich danych ze strony, wysyłając w tej sprawie mail na adres biuro@zdrowadusza.com