OPINIE O KURSIE

Zapisałam się na kurs czytania duszy pod wpływem impulsu. Nie planowałam tego, ale teraz mogę powiedzieć, że trafiłam tam nie przez przypadek. Zdecydowanie to był plan mojej duszy. A wszystko po to, żeby dostrzec schematy, którymi działałam, przełamać siebie, dokonać czegoś, do czego zbierałam się przez lata. Trzy miesiące na kursie to istna terapia grupowa, która dosłownie odmienia życie. Jestem ogromnie wdzięczna za ten impuls, za cudowne istoty, które tam poznałam i które są dla mnie jak siostry no i przede wszystkim za Lesię, którą poznałam już parę lat temu i która jest niczym drogowskaz często na nieoświetlonych drogach życia. Jej mądrość, empatia, niezwykła lekkość z jaką potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe tematy i przede wszystkim troska o każdą uczestniczkę grupy to coś, co powoduje, że ludzie zostają przy niej już na zawsze. Dziękuję Ci Lesiu z całego serca!

A Tobie przyszła uczestniczko kursu mogę powiedzieć jedno – nie wahaj się! Po prostu się zapisz, a za jakiś czas podziękujesz sama sobie za tę decyzję! <3

Ewa Olszewska

 

Lesia pojawiła się w moim życiu najpierw za sprawa czytania które dla mnie robiła, a później kursu czytania duszy. Chciałabym się z Wami podzielić odczuciami z obu doświadczeń, ponieważ oba były w moim życiu bardzo ważne i rozpoczęły nowa przygodę. Czytanie, które zrobiła Lesia bylo dla mnie niezwykle. Czuje, ze dzięki niemu idę teraz drogą które jest tak bardzo moja.. droga mojej duszy. Jeszcze wtedy byłam bardzo w umyśle, oddalona od serca, wszystko chciałam zrozumieć i mieć dowody. Cudowne jest to, ze możemy to czytanie odsłuchać w różnych momentach życia. I tak po kolejnym odsłuchaniu mojego czytania, pojawiła się ogromna chęć udziału w kursie. Wierze, że nie ma przypadków i wszystko się dzieje w odpowiednim momencie. Kurs u Lesi pozwolił mi porzucić swoje przekonania, które były bardzo silne i powodowały dużo lęku. To dzięki niemu nauczyłam się jak zaufać,być bliżej swojego serca, a to przyniosło spokój i miłość. Na „własnej skórze” zobaczyłam , że nie jestem sama we wszechświecie a w dodatku z pomocą przewodników mogę wspierać również innych. Bardzo spodobała mi się nazwa „pracownik światła” 🙂 nie jestem nawet w stanie opisać ile dobra przyniósł mi ten kurs na wielu poziomach. Poznałam cudowne dziewczyny, czułam się bardzo zaopiekowana przez Lesie. Będę naprawdę tęsknić za naszymi sobotami 🙂  Nie uwierzyłabym kiedyś, że można sie tak zmienić w ciągu trzech miesięcy. Życie w zgodzie ze sobą i otwarcie mojego serca i to zaufanie które jest tak ważne, pozwalają mi robić czytania które niosą duża moc. Dziękuje Lesiu z całego serca za twa troskę, godziny przepełnione śmiechem i wspaniała praktykę. Dzięki temu mogę teraz pomagać innym, bardziej dbać o siebie a towarzyszy temu dużo dobrej energii i miłości. 

Emilia 

 

Byłam u Lesi na swoim czytaniu duszy, na kursie pracy z energią oraz kursie czytania duszy. Mam wrażenie, że wszystko to rozpoczęło u mnie nowy, lepszy etap życia. Lesia daje niezwykłe ciepło, poczucie bezpieczeństwa i okazuje się, że umiejętności, które przekazuje pozostały we mnie naturalnie i są nieodłączną częścią mojego dnia codziennego. Poznałam moich przewodników duchowych, z którymi nawiązałam niezwykłą relację, którzy ze mną są i pomagają mi się czuć spokojną na codzień. Do tego mam wrażenie, że bardzo otworzyła mi się intuicja i „czucie”. Wyszłam z mocnych stanów lękowych. Niesamowita droga. I do tego Lesia ma niezwykle zdrowe podejście, łączy w swoich kursach ciało, umysł, czucie i duchowość, bo na to wszystko się składamy jako ludzie. Naprawdę warto przyjść do Lesi na cokolwiek! Jej obecność bardzo otwiera, uświadamia, rozwija i uspakaja. ❤️

Jessica

 

Lesię znam już od dawna, jednak impuls do wzięcia udziału w kursie Czytania Duszy pojawił się dopiero niedawno. Głęboko wierzę, że wszystko ma swoje miejsce i czas i patrząc teraz wstecz wiem, że to po prostu musiało się wydarzyć tu i teraz.

Lesia ma niesamowitą intuicję, której można się poddać bez żadnych zastrzeżeń. Posiada ogromną wiedzę wielkie oraz czyste serce, a przy tym wszystkim jest wybitnie skromną osobą, która nigdy się nie wywyższa i nie zadziera nosa. Najbardziej uwielbiam w niej to, że jest tak autentyczna i szczera oraz że w związku z tym potrafi posłać niezłego gonga prosto w nos z niesamowitym poczuciem humoru

W czasie kursu, a także już po jego zakończeniu podejmuje wszelkie starania, aby każdy uczestnik czuł się komfortowo i żeby wszystko bardzo dokładnie wyjaśnić. 

Przeogromną wartością kursu są również osoby, które tam się spotyka. Skład grupy zdaje się być bardzo daleki od przypadkowego. Nie mam wątpliwości, że nasza przyjaźń będzie żywa w naszych sercach już na zawsze. Czuję również wsparcie płynące od dziewczyn i wiem, że zawsze mogę na nie liczyć, a one na mnie!

Ten kurs to nie jest typowe „wydarzenie edukacyjne”, w trakcie którego nabędziesz określoną wiedzę i umiejętności. Ten kurs to zdecydowanie więcej, a mianowicie jest to proces, który odmieni twoje życie w praktycznie każdym jego aspekcie.

Katarzyna Majewska

 

Na kurs u Lesi natrafiłam przypadkiem, chociaż wiemy doskonale, że żadnych „przypadków” w naszym życiu nie ma. Miało tak być po prostu. W ciągu 3 miesięcy kursu poczułam się z Lesią oraz z moimi współ-uczestniczkami kursu jak siostry, ale wszystko z lekkością i bez jakiegokolwiek przymusu czy spinania się.

Lesia prowadziła kurs z ogromną wiedzą, dzieliła się z nami wszystkim, co tylko jest jej wiadome, wspierała nas, podciągała energetycznie do góry, pocieszała i doceniała dobrym słowem. Lesia jest osobą, która cieszy się, że może szkolić nowe osoby i wysyłać je w świat i z radością podsuwa pomysły zakładania biznesów, radzenia sobie z przeróżnymi wątpliwościami, obca jest jej jakakolwiek zazdrość i to jest piękne.

Lesia ma ogromną wiedzę w zakresie tego, czym się zajmuje i ma doskonałe połączenie ze sobą i ze Źródłem i świetną intuicję. Każdy nauczyciel duchowy powinien taki być – szczery, w zgodzie ze sobą i nie starający się swoich uczniów w jakikolwiek sposób zdołować czy od siebie uzależnić. Po kursie Czytania Duszy Lesia nie zostawiła nas samych, w każdej chwili możemy liczyć na pomoc i dobre słowo od niej. Jestem ogromnie wdzięczna za wszystko.

Patrycja Szlosek Wani

 

Zdecydowałam się na kurs Czytania Duszy z Lesią, żeby nauczyć się jak w bezpieczny sposób komunikować się z Duszą. Otrzymałam kurs który odmienił moje życie, zmienił perspektywę na właściwie wszystko, poznałam wspaniałe dziewczyny i najważniejsze dla mnie: poczułam się kobietą jak nigdy przedtem. Lesia jest totalnie i bezpardonowo sobą, i to ‘zaraża ’. Żadnych masek, uników bocznymi uliczkami..

Jeżeli szukasz swojej drogi, wskazówki, pomocnej dłoni, Lesia nie tylko cię wesprze- bądź przygotowany, że otrzymasz diament..ten który nosisz schowany w sobie!

Znam Lesie od prawie dziesięciu lat, nasza współpraca zawsze kończy się jednakowo- przełomem w moim życiu, nowymi drogami, wspaniałymi doświadczeniami. Dziękuje Lesiu i powodzenia!!

Kasia Kowalska

 

Do Ciebie, przyszły kursancie, przyszła kursantko: Lesia to wiedźma, siostra, nauczycielka, która ma niesamowitą charyzmę, a jednocześnie otwarte, pulsujące, pełne miłości i empatii serce. Ma ogromną wiedzę – jest jak przepiękna Księga, a do tego potrafi uczyć i dzielić się w bardzo przystępny sposób tym, co wie. Nauka Czytania Duszy odbywa się jakby przy okazji, a w międzyczasie zadziewa się tutaj mocna terapia grupowa. Decyzję o udziale w kursie zdecydowanie trzeba poczuć najpierw w sobie i kierować się własną intuicją. Jeśli jednak ktoś potrzebuje tej symbolicznej wisienki na torcie w postaci czyjejś opinii, to powiem jedno: na tym kursie otrzymasz znacznie więcej niż to, za co zapłacisz. I ja nie wiem, co to będzie. Ale to będzie wszystko, co najlepsze na ten moment potrzebujesz.

Do Ciebie, Lesiu: Jestem bardzo wdzięczna, że pojawiłaś się na mojej drodze jako nauczycielka, że mogłam poznać tę metodę i odbyć ten kosmiczny lot na pokładzie, który przygotowałaś.
Pozostaję z ogromną wdzięcznością w sercu za to, Lesiu, że po prostu jesteś. To bardzo krzepiące wiedzieć, że chodzisz po tej cholernej, cudownej planecie <3 Love forever.

Magdalena Gołda

 

Szkolenie z Lesią przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Lesia jest świetnym nauczycielem, który doskonale potrafi przekazać wiedzę oraz zarządzać procesem grupowym, budując jednocześnie relacje oparte na otwartości i zaufaniu. Lesia to nauczyciel z ogromnym doświadczeniem, które widać w każdym aspekcie procesu szkoleniowego.
Każdy z uczestników mógł liczyć na uwagę i dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Oprócz wiedzy merytorycznej i praktycznej odnośnie do czytania duszy na szkoleniu poznałam także fantastycznych ludzi. Lesia potrafi stworzyć świetną atmosferę na szkoleniu- co bardzo sprzyja tworzeniu prawdziwych i głębokich więzi międzyludzkich.
Bardzo polecam szkolenie z Lesią – Tęsknię za naszymi spotkaniami i głęboko żałuję, ze szkoleni trwało tylko 3 miesiące.

Iwona Marciniak

 

Kurs czytania duszy to była przede wszystkim niesamowita podróż w głąb siebie, poznanie swojej przestrzeni serca, wejście w świat duchowy. Czułam się niezmiernie zaszczycona , kiedy ‘’ poznałam i zobaczyłam’’ swoich przewodników duchowych, aniołów, energie , kiedy mogłam z nimi porozmawiać lub poprosić o wsparcie. Dało mi to większy wgląd w to, co dzieje się teraz w moim życiu, jakie decyzje podjąć, co jest dla mnie priorytetem. Czuje się bliżej ze sobą , ze światem zewnętrznym i Wszechświatem. Jednym z najważniejszych odkryć dla mnie było to, że ja naprawdę MAM z nimi wszystkimi kontakt. Uwielbiam „wchodzić do przestrzeni serca” mogę tam „posiedzieć” ile chcę, porozmawiać i poprosić o uzdrowienie lub wsparcie. Czuję się zaopiekowana przez Wszechświat i szczęśliwa, że jestem z nimi blisko.

W moim odczuciu, każdy uczestnik 5 edycji przeżył swoja wewnętrzna transformację. Dla mnie jedną z największych inspiracji było to, że warsztaty dotykały głębokich procesów, które obecnie każdy z Nas przechodził. Wsparcie i moc grupy była niesamowicie silna i nikt nie został pominięty. Było to bardzo terapeutyczne doświadczenie. Grupa pracowała razem, byliśmy (jesteśmy) blisko. Lesia stworzyła rodzinna i otwarta atmosferę, gdzie każdy miał swoją uwagę i przestrzeń. Każde emocje były witane i akceptowane. Polecam warsztaty z Lesia każdemu , kto chce się dokopać głębiej do siebie , spotkać ze swoją przestrzenią serca i przewodnikami. Odkryć czym jest świat duchowy i jak silnie wszyscy razem jesteśmy ze sobą połączeni.
Dziękuje, że Wszechświat pokierował moja drogę rozwoju poprzez uczestnictwo w warsztatach Czytania Duszy.

Katarzyna Zawadowska

 

Mogę śmiało powiedzieć ,że kurs czytania duszy u Lesi zmienił moje życie. Szłam na kurs bo zostałam wysłana przez przyjaciółkę ,nie spodziewałam się, że będzie to tak głęboko terapeutyczne i oczyszczające doświadczenie. Procesy przez jakie przechodziłam w trakcie każdego spotkania daleko wykraczają poza samą naukę czytania duszy .Po trzech miesiącach kursu czuje się jak po wieloletniej terapii. Jestem lżejsza o wielkie ilości smutku ,lęków i kocham siebie bardziej .Znalazłam w życiu coś co mnie uszczęśliwia i w czym się spełniam. Uwielbiam poczucie bezpieczeństwa i bezgraniczną miłość od moich przewodników które odczuwam zawsze kiedy łączę się z przestrzenią serca. Pomoc jakiej doświadczyłam od Lesi w czasie kursu jest bezcenna ,jestem szczerze wdzięczna za wskazówki i poczucie bycia zaopiekowaną. Z całego serca dziękuję.

Monika Los

 

Na kurs Czytania Duszy zapisałam się zupełnie spontanicznie. Do tej pory nie wiem co mnie „popchnęło” ku tej decyzji, ale teraz wiem że lepszej podjąć nie mogłam. To piękna przygoda, podczas której nie tylko poznałam techniki, tajniki czytania, prowadzenia sesji, ale również okazja do przyjrzenia się różnym kwestiom żywym we mnie, wymagającym uzdrowienia, akceptacji by ruszyć dalej. W cudownej, bezpiecznej energii grupy, mogłam dzielić się wszystkim tym, co przychodziło. To przestrzeń do próbowania, zadawania pytań, poddawania w wątpliwość (to ludzkie), a wszystko w niezwykłym zaopiekowaniu ze strony prowadzącej – Lesi. 

Aż szkoda, że już jestem po. Forma kursu, organizacja, częstotliwość spotkań – wszystko to, jak dla mnie było idealne.
Z serca polecam

Asia Kubrakiewicz

 

Jestem przekonana, że kurs czytania duszy u Lesi jest czymś bardzo wyjątkowym, czego póki co, nie ma nigdzie indziej.

Miałam wielką przyjemność uczestniczyć w edycji pierwszej, obecnie biorę udział również w edycji drugiej. Przed udziałem w kursie miałam spore wątpliwości odnośnie tego, czy posiadam jakikolwiek potencjał do aktywnego korzystania z techniki, jaką jest czytanie duszy (do tej pory to ja zawsze byłam osobą czytaną).

Formuła tego kursu daje bardzo dużo przestrzeni na oswojenie się z procedurą wchodzenia w pole serca, proporcje między teorią, a praktyką są doskonale wyważone, a co najważniejsze, każda z uczestniczek zawsze ma miejsce na dzielenie się swoimi odczuciami, wątpliwościami i potrzebami. Lesia prowadzi zajęcia krok po kroku, wszystko jest zrozumiałe i jasne, atmosfera jest bardzo swobodna i komfortowa.

Paradokalnie, formuła online daje znacznie więcej odczucia bliskości i bezpieczeństwa z resztą uczestniczek, niż tradycyjne warsztaty grupowe. Podczas kursu zaczęłam wykonywać swoje pierwsze czytania, które ku mojemu zaskoczeniu, mocno rezonowały z osobami czytanymi.

Podczas kursu sama również otrzymałam ważne przekazy od przewodników.
Czuję wielką wdzięczność za możliwość wzięcia udziału w tym wielkim odkrywaniu siebie, zachęcam do zgłoszenia każdego, kto pragnie obudzić potencjał swojego pola serca.

Magdalena Gierczak

 

Spotkanie z Lesią i uczestnictwo w kursie to jest niesamowita przygoda której nie da się opisać. To co się dzieje podczas kursu to jak lot na inna planetę, albo na swoją własną planetę i odnalezienie siebie w całym pogubnieniu jakie nastąpiło w trakcie życia. Czuję ogromną wdzięczność za kurs w jakim mogłam uczestniczyć , bo on odmienił moje życie na lepsze.. Jest to podróż w głąb siebie której żadnymi słowami nie da się opisać, to po prostu trzeba przeżyć. Dziękuję Lesiu, jesteś najlepsza <3

Ola Fornal

 

Kurs Czytania Duszy był jednym z najważniejszych doświadczeń mojego życia, przyniósł mi narzędzie terapeutyczne, które jest całkowicie spójne z moją duszą, jej talentami i darami. Jednak nie jest to kurs tylko dla tych, którzy chcą używać tej metody w swojej pracy.

To co jest moim zdaniem wielką jego wartością to przestrzeń, w której można w pełni rozprostować swoje skrzydła duchowe. Te moje były trochę przykurczone i wygniecione. Tak jak wiele dusz i moja przez wieki przyzwyczaiła się trzymać swoje talenty trochę w tajemnicy, ukryciu, nie wychylać się z nimi za bardzo ponieważ mogło to być niebezpieczne. A tak i w tym razem nieśmiało otwierałam się na nie, aż do kursu Czytania Duszy, który pomógł mi wrócić do swojej mocy duchowej. A zatem jeśli jesteś gotowa i spragniona tego żeby rozprostować swoje skrzydła duchowe, wziąć głęboki oddech w swoją Duszę i pozwolić jej mówić, latać i odkrywać tajemnice wszechświata, ten kurs jest dla Ciebie a Lesia jest wspaniałą przewodniczką na tej drodze odkrywania własnych mocy. Mogę Cię zapewnić, że dostaniesz podczas tego kursu o wiele więcej niż się spodziewasz.

Anita Szabo